Dievča s modrými očami, modrými ako nebo bez oblakov.
Jednoduchý a rýchly postup, ako si nalíčiť dymové oči:
Najskôr si nanesiem na viečko čiernu ceruzku, zvoľte si produkt, ktorý je možné roztieňovať a neschne príliš rýchlo ako vodeodolné produkty. Ja som použila čiernu Kohliner od NARS-u, ktorá je naozaj intenzívne čierna a naniesla som ju aj na hornú vnútornú linku oka. Tento krok perfektne zvýrazní vaše riasy a prehĺbi pohľad. Dôležité je ceruzku roztieňovať dostratena.

Teraz nanesieme na pohyblivé viečko krásny modrý tieň Blitz Blue od Pat Mcgrath, samozrejme, použite pokojne inú modrú farbu. Teraz modrú farbu roztieňujeme čistým štetcom a následne zjemníme v ohybe odtieňom Ultimate Taupe.

Na spodnú líniu rias som naniesla tiež čiernu ceruzku, ktorú som roztieňovala a malým štetcom naniesla tmavší odtieň Depth. Vnútorný kútik som rozjasnila farbou Astral White a pre väčšiu intenzitu som štetec prestrekla sprejom Fix+ od Macu. Ak náhodou vaša modrá stratí pri tieňovaní na intenzite, jemne ju ešte vklepte na viečko. Už len klieštiky na riasy a dobrá riasenka – a vaše smoky eyes sú hotové. Nebojte sa použiť farby, ktoré máte rady, smoky eyes nemusia byť len čierne 🙂

Pri make-upe sa snažte pleť prirodzene zjednotiť, pričom nezabudnite na rozjasnenie očného okolia. Ja som make-up zľahka prepúdrovala a naniesla bronzer a rozjasňovač.
Na pery použite už len jemný odtieň rúžu, ja som si zvolila kontúrovaciu ceruzku v odtieni Nude od Bobbi Brown a prstom vklepala balzam tiež od Bobbi, ktorý je pre mňa celoročne nevyhnutnosť.

www.katkazuzulova.sk
www.katkazuzulova.sk

Foto a styling: Kristína Brezina Rídeky, Model: Katka Zuzulová, MuaH: Katka Zuzulová,
Kostým: Berschka, Šperky a okuliare: Šik in the City, Klobúk: LK Klobučníctvo